Kişiye Özel Online Fotoğraf Eğitimi


Dünyanın neresinde olursanız olun, Skype üzerinden özel fotoğraf eğitimi alabilirsiniz!

Evinizin / iş yerinizin rahat ortamında benimle canlı görüşerek, çekim ve post aşamasında uyguladığım tüm özel tekniklerimi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.


online fotoğraf eğitimi


Ders Metodu:
Zoom üzerinden ekran ve ses paylaşımı.

(Bilgisayarımın ekranını canlı olarak görüyor, Lightroom ve Photoshop’ta yaptıklarımı izleyebiliyor ve her türlü sorunuzu anında sorabiliyorsunuz.)


Gerekli Yazılım ve Ekipman:
Zoom programı ve bir mikrofon. (Web kamera şart değil.)


Ders Süresi:
Tercihe göre, günde 1 ya da 2 saat. (Maksimum 2 saat.)
Öğreteceğim tekniklerin pratiğinin yapılmasına vakit kalması için, haftada 2 günden fazla ders yapılmamasını öneriyorum. Çünkü size bazı ödevler veriyor ve gelişimizi yakından takip ediyorum.


Eğitim Konuları:
Derslerde merak ettiğiniz konularla ilgili soru-cevap yöntemiyle ilerleyebileceğimiz gibi, dilerseniz aşağıdaki başlıklardan size uygun olan eğitim programlarından birini tercih de edebilirsiniz.
Tavsiye ettiğim önem sırasına göre;

1) Temel Fotoğrafçılık Eğitimi [Başlangıç Seviye]

2) Manzara Fotoğrafçılığına Giriş [Başlangıç Seviye-Orta Seviye]

3) Temel Lightroom Eğitimi [Başlangıç Seviye]

4) Temel Photoshop Eğitimi [Başlangıç Seviye]

5) Photoshop İş Akışı [Başlangıç-Orta Seviye]

6) Dinamik Aralığı Genişletme Teknikleri (Kompleks poz birleştirme teknikleri) [Orta-İleri Seviye]

7) Zaman Harmanı [Orta-İleri Seviye]

8) Parlaklık Maskeleri (Luminosity Masking) [İleri Seviye]


Ücret

Başlangıç seviye eğitimler: (Program 1-2-3)

1 saat: 125 TL

2 saat: 250 TL —> 200 TL

*Paket A: 10 saat:  1.250 TL —> 900 TL

*Paket B: 20 saat:  2.500 TL —> 1600 TL

…..

Orta ve ileri seviye eğitimler: (Program 4-5-6)

1 saat: 150TL

2 saat: 300TL —> 250TL

*Paket C: 10 saat:  1.500TL —> 1.100 TL

*Paket B: 20 saat:  3.000 TL —> 1.950 TL

*Paket dersler, 2’şer saat blok olarak yapılmaktadır. 


Garanti:
İlk 15 dakika içerisinde, derste anlattıklarımın size faydalı olmayacağı kanaatine varırsanız ya da herhangi başka bir sebeple dersten çekilmek isterseniz, hiç soru sormadan ücretin tamamı iade ediyorum. Ayrıca dostluğumuz da kaldığı devam ediyor 🙂

Destek:
1. Talebiniz halinde, derslerimizin ekran görüntüsü ve ses kaydını alıp, video formatında size gönderebiliyorum. Böylece, derslerde işlediğimiz konuları daha sonra pratik yaparken, takıldığınız ya da unuttuğunuz kısımları yeniden izleme şansını elde etmiş oluyorsunuz. 😉

(Not: Daha önce yaşadığım ve ileride yaşayabileceğim bazı teknik sorunlar sebebiyle, bu video kayıtları için garanti veremiyorum. Çünkü, her ne kadar normal şartlarda bir problem çıkmıyor olsa da, kayıt esnasında elektrik kesilmesi vb. elde olmayan sebeplerle veri kaybı yaşanabiliyor.)
Bu videolar ücretli değildir. Ancak sadece ve sadece kişisel kullanım içindir, hiç yerde yayınlanamaz, üçüncü kişilerle paylaşılamaz.

2. Benimle dilediğiniz zaman irtibata geçerek, derslerde işlediğimiz tekniklerle ilgili her daim sorularınızı sorarak, işlediğimiz konularla ilgili destek alabilirsiniz. Gerekli durumlarda telefon ile de destek verebiliyorum.


Saha Eğitimi

Dijital fotoğraf düzenleme eğitimleri haricinde, sahada birebir fotoğraf çekimi eğitimi de veriyorum. Son zamanlarda popüler hale gelen ”Zaman Harmanı” da dahil, sahada kullandığım tüm çekim tekniklerimi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Tek kişilik özel eğitim ya da grup eğitimi talepleriniz için lütfen irtibata geçiniz.

Not: Saha eğitimleri İstanbul’da yapılmaktadır. (İstanbul dışı eğitimler için yol ve konaklama ücretleri yansıtılmaktadır.)


Fotoğrafçılığın ilk aşamasından son aşamasına kadar, her şeyi rahatlıkla öğrenebilirsiniz…


Online eğitim talepleriniz için aşağıdaki formu doldurarak ders randevusu talep edebilir, sorularınız için benimle iletişim sayfası aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz.


Online Eğitim Talebi Formu

* ''Başlangıç-Orta'' seviye eğitimler için; ''Başlangıç'' seviye ders ücretleri baz alınmakta olup, ''Orta-İleri'' seviye eğitimler için; ''İleri Seviye'' ders ücretleri baz alınmaktadır. Aşağıda ders paketinizi seçerken, lütfen bu bilgi doğrultusunda seçiniz.
** Paket dersler, 2’şer saat blok olarak yapılmaktadır.
İletmek istediğiniz diğer notlar. (Tercih ettiğiniz zaman dilimi; hafta içi-hafta sonu / saat aralığı tercihleri, ilk ders için müsait olunan tarihler vb.)

Yorumlar